Το www.planetface.gr έδωσε το παρών, την Τρίτη, στην αίθουσα στην οποία γυμνάζονται οι αθλητές-τριες του Α.Π.Σ Δραπετσώνας, προκειμένου να αποθανατίσει ορισμένες στιγμές από την τελετή λήξης της σεζόν.
Το www.planetface.gr έδωσε το παρών, την Τρίτη, στην αίθουσα στην οποία γυμνάζονται οι αθλητές-τριες του Α.Π.Σ Δραπετσώνας, προκειμένου να αποθανατίσει ορισμένες στιγμές από την τελετή λήξης της σεζόν.
Μια επική ρότα ή μια, άκρως, πετυχημένη σεζόν, στη διάρκεια της οποίας οι «ρούκηδες» του
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.