Το www.planetface.gr έδωσε, την Πέμπτη το βράδυ, το παρών στο κολυμβητήριο του Πλάτωνα και αποθανάτισε ένα μεγάλο μέρος από την προπόνηση της ομάδας πόλο του Ιωνικού Νίκαιας.
Το www.planetface.gr έδωσε, την Πέμπτη το βράδυ, το παρών στο κολυμβητήριο του Πλάτωνα και αποθανάτισε ένα μεγάλο μέρος από την προπόνηση της ομάδας πόλο του Ιωνικού Νίκαιας.
Καλοκαίρι του έτους 2023! Ο Π.Α.Σ Πρέβεζας δε βρίσκει την απαραίτητη διαδικασία για την συνέχιση
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.