Στην κορυφή του Πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής «φιγουράρει», αυτό το χρονικό διάστημα, ο Μακεδονικός! Η ομάδα από την πόλη της Θεσσαλονίκης έχει συγκεντρώσει 34 βαθμούς και ισοβαθμεί με τον Μ.Γ.Σ Γέφυρας στην 1η θέση.
![](https://planetface.gr/wp-content/uploads/2024/07/2.jpg)
Στην κορυφή του Πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής «φιγουράρει», αυτό το χρονικό διάστημα, ο Μακεδονικός! Η ομάδα από την πόλη της Θεσσαλονίκης έχει συγκεντρώσει 34 βαθμούς και ισοβαθμεί με τον Μ.Γ.Σ Γέφυρας στην 1η θέση.
Ο έμπειρος επιθετικός Ζώης Ζάκκας στον ΠΑΣ Πρέβεζα Ο ΠΑΣ Πρέβεζα ανακοινώνει την
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.