Στο περιθώριο της εκδήλωσης του τουρνουά, «3on3», το www.planetface.gr απηύθυνε τον λόγο στον Αντιδήμαρχο Αθλητισμού, Λευτέρη Χατζηπαυλίδη, προκειμένου να μας μιλήσει για την υπέροχη αυτή εκδήλωση.
![](https://planetface.gr/wp-content/uploads/2024/07/ARIS.SKALAS.P.jpg)
Στο περιθώριο της εκδήλωσης του τουρνουά, «3on3», το www.planetface.gr απηύθυνε τον λόγο στον Αντιδήμαρχο Αθλητισμού, Λευτέρη Χατζηπαυλίδη, προκειμένου να μας μιλήσει για την υπέροχη αυτή εκδήλωση.
Μια επική ρότα ή μια, άκρως, πετυχημένη σεζόν, στη διάρκεια της οποίας οι «ρούκηδες» του
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.