Το www.planetface.gr επισκέφθηκε, την Τετάρτη το βράδυ, το κολυμβητήριο του Πλάτωνα στην περιοχή της Νίκαιας και αποθανάτισε ορισμένες στιγμές από τη φιλική αναμέτρηση ανάμεσα στην ανδρική ομάδα πόλο του εν λόγω συλλόγου και την Ολυμπιάδα 96’!
![](https://planetface.gr/wp-content/uploads/2024/07/ARIS.SKALAS.P.jpg)
Το www.planetface.gr επισκέφθηκε, την Τετάρτη το βράδυ, το κολυμβητήριο του Πλάτωνα στην περιοχή της Νίκαιας και αποθανάτισε ορισμένες στιγμές από τη φιλική αναμέτρηση ανάμεσα στην ανδρική ομάδα πόλο του εν λόγω συλλόγου και την Ολυμπιάδα 96’!
Μια επική ρότα ή μια, άκρως, πετυχημένη σεζόν, στη διάρκεια της οποίας οι «ρούκηδες» του
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.