Με θριαμβευτικό τρόπο ολοκληρώνεται η αγωνιστική περίοδος, 2022-2023, για το τμήμα Κορασίδων του Δ.Α.Σ Δραπετσώνας! Η ομάδα του έμπειρου και εξαιρετικού προπονητή, κ. Πλήθη, κατάφερε να ανέλθει στην Α’ τοπική κατηγορία της Ε.Σ.Π.Ε.Δ.Α και με αφορμή την συγκεκριμένη επιτυχία θα γιορτάσει, την Πέμπτη 19 Μάϊου την άνοδο της σε γνωστό κατάστημα της Δραπετσώνας. Ένα συμβάν, το οποίο έχει σκορπίσει έντονη χαρά και περηφάνια στο κοινό του ιστορικού σωματείου, το οποίο βαδίζει σε καλό δρόμο προσβλέποντας στη μελλοντική του διάκριση σ’ όλα τα επίπεδα.
![](https://planetface.gr/wp-content/uploads/2024/07/ARIS.SKALAS.P.jpg)