Το www.planetface.gr επισκέφθηκε, προ ημερών, το σχολικό συγκρότημα επί της οδού, Τζαβέλα, στο οποίο γυμνάζεται το σωματείο πετοσφαίρισης, Πειραϊκός Σύνδεσμος, προκειμένου να προβάλει το ιστορικό σωματείο στο κοινό του.
![](https://planetface.gr/wp-content/uploads/2024/07/A0-2.jpg)
Το www.planetface.gr επισκέφθηκε, προ ημερών, το σχολικό συγκρότημα επί της οδού, Τζαβέλα, στο οποίο γυμνάζεται το σωματείο πετοσφαίρισης, Πειραϊκός Σύνδεσμος, προκειμένου να προβάλει το ιστορικό σωματείο στο κοινό του.
Στην… καρδιά των Βορείων Προαστίων, σ’ ένα πανέμορφο τοπίο του Νομού Αττικής, δε δεσπόζει μόνο
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.