Ο νέος Πρόεδρος του Φάρου Κερατσινίου, Φώτης Παλαμιώτης, μιλάει στην κάμερα του www.planetface.gr για την σχέση του με το σωματείο και τις φιλοδοξίες του.
Ο νέος Πρόεδρος του Φάρου Κερατσινίου, Φώτης Παλαμιώτης, μιλάει στην κάμερα του www.planetface.gr για την σχέση του με το σωματείο και τις φιλοδοξίες του.
Καλοκαίρι του έτους 2023! Ο Π.Α.Σ Πρέβεζας δε βρίσκει την απαραίτητη διαδικασία για την συνέχιση
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.