Το www.planetface.gr επισκέφθηκε, την Τρίτη το βράδυ, το κλειστό γυμναστήριο, «Σαλπέας», στην περιοχή του Πειραιά, παρακολούθησε ένα μεγάλο μέρος από την προπόνηση του γυναικείου τμήματος πετοσφαίρισης του Εθνικού Πειραιώς.
![](https://planetface.gr/wp-content/uploads/2024/07/ARIS.SKALAS.P.jpg)
Το www.planetface.gr επισκέφθηκε, την Τρίτη το βράδυ, το κλειστό γυμναστήριο, «Σαλπέας», στην περιοχή του Πειραιά, παρακολούθησε ένα μεγάλο μέρος από την προπόνηση του γυναικείου τμήματος πετοσφαίρισης του Εθνικού Πειραιώς.
Μια επική ρότα ή μια, άκρως, πετυχημένη σεζόν, στη διάρκεια της οποίας οι «ρούκηδες» του
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.