Το www.planetface.gr παραβρέθηκε, την Πσρασκευή το βράδυ, στην αίθουσα στην οποία στεγάζετια το πυγμαχικό τμήμα του Άρη Νικαίας και συνομίλησε με το υπεύθυνο στέλεχος του σωματείου, κ. Βασίλη Βγενά.
![](https://planetface.gr/wp-content/uploads/2024/07/T2.png)
Το www.planetface.gr παραβρέθηκε, την Πσρασκευή το βράδυ, στην αίθουσα στην οποία στεγάζετια το πυγμαχικό τμήμα του Άρη Νικαίας και συνομίλησε με το υπεύθυνο στέλεχος του σωματείου, κ. Βασίλη Βγενά.
Στο πανέμορφο νησί της Σαλαμίνας, ή, αλλιώς, της Κούλουρης, όπως ονομαζόταν στην αρχαιότητα, δεν συγκεντρώνεται,
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.