Το www.planetface.gr έδωσε, την Τρίτη το βράδυ, το παρών στο γήπεδο του Νέου Φαλήρου (πλησίον του Σ.Ε.Φ) και συνομίλησε, αρκετή ώρα, με τον εξαιρετικό προπονητή του Α..Σ Κωφών, κ. Χρήστο Μελανιφίδη.
![](https://planetface.gr/wp-content/uploads/2024/07/ARIS.SKALAS.P.jpg)
Το www.planetface.gr έδωσε, την Τρίτη το βράδυ, το παρών στο γήπεδο του Νέου Φαλήρου (πλησίον του Σ.Ε.Φ) και συνομίλησε, αρκετή ώρα, με τον εξαιρετικό προπονητή του Α..Σ Κωφών, κ. Χρήστο Μελανιφίδη.
Μια επική ρότα ή μια, άκρως, πετυχημένη σεζόν, στη διάρκεια της οποίας οι «ρούκηδες» του
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.