Το www.planetface.gr επισκέφθηκε, την Πέμπτη το βράδυ, το κλειστό γυμναστήριο της Δραπετσώνας και συνομίλησε με τον πολύπειρο και εξαιρετικό προπονητή του σωματείου πετοσφαίρισης, Γιάννη Πλήθη.
Ο έμπειρος επιθετικός Ζώης Ζάκκας στον ΠΑΣ Πρέβεζα Ο ΠΑΣ Πρέβεζα ανακοινώνει την
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.