Το www.planetface.gr έδωσε, την Παρασκευή το απόγευμα, το παρών στο γήπεδο, «Παντελής Νικολαϊδης», της περιοχής, Νίκαια, για να καλύψει ένα μέρος από τη γιορτή ανόδου της ανδρικής ομάδας ποδοσφαίρου στο Πρωτάθλημα της Α’ Ε.Π.Σ. Πειραιά.
Το www.planetface.gr έδωσε, την Παρασκευή το απόγευμα, το παρών στο γήπεδο, «Παντελής Νικολαϊδης», της περιοχής, Νίκαια, για να καλύψει ένα μέρος από τη γιορτή ανόδου της ανδρικής ομάδας ποδοσφαίρου στο Πρωτάθλημα της Α’ Ε.Π.Σ. Πειραιά.
Μια επική ρότα ή μια, άκρως, πετυχημένη σεζόν, στη διάρκεια της οποίας οι «ρούκηδες» του
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.