Το www.planetface.gr επισκέφθηκε, τη Δευτέρα το βράδυ, την αίθουσα, «Μάνος Λοίζος», στην περιοχή της Νίκαιας, προκειμένου να καλύψει τη δημόσια ομιλία του υποψήφιου Δήμαρχου Νίκαιας-Αγίου Ιωάννη Ρέντη, κυρίου, Δημήτρη Λιντζέρη.
![](https://planetface.gr/wp-content/uploads/2024/07/ARIS.SKALAS.P.jpg)
Το www.planetface.gr επισκέφθηκε, τη Δευτέρα το βράδυ, την αίθουσα, «Μάνος Λοίζος», στην περιοχή της Νίκαιας, προκειμένου να καλύψει τη δημόσια ομιλία του υποψήφιου Δήμαρχου Νίκαιας-Αγίου Ιωάννη Ρέντη, κυρίου, Δημήτρη Λιντζέρη.
Μια επική ρότα ή μια, άκρως, πετυχημένη σεζόν, στη διάρκεια της οποίας οι «ρούκηδες» του
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.