Το www.planetface.gr έδωσε την Τετάρτη το βράδυ το παρών στο κολυμβητήριο του Πλάτωνα και αποθανάτισε ορισμένες στιγμές από τη φιλική αναμέτρηση ανάμεσα στον Άρη Νίκαιας και την Ολυμπιάδα 96’!
Το www.planetface.gr έδωσε την Τετάρτη το βράδυ το παρών στο κολυμβητήριο του Πλάτωνα και αποθανάτισε ορισμένες στιγμές από τη φιλική αναμέτρηση ανάμεσα στον Άρη Νίκαιας και την Ολυμπιάδα 96’!
Μια επική ρότα ή μια, άκρως, πετυχημένη σεζόν, στη διάρκεια της οποίας οι «ρούκηδες» του
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.