Το www.planetface.gr έδωσε το παρών, την Παρασκευή το απόγευμα, στο γήπεδο της Χαραυγής και σήμερα προβάλει στο κοινό του ένα μεγάλο μέρος από την εντυπωσιακή γιορτή του ιστορικού σωματείου, Α.Ε. Χαραγής Αστέρας.
Το www.planetface.gr έδωσε το παρών, την Παρασκευή το απόγευμα, στο γήπεδο της Χαραυγής και σήμερα προβάλει στο κοινό του ένα μεγάλο μέρος από την εντυπωσιακή γιορτή του ιστορικού σωματείου, Α.Ε. Χαραγής Αστέρας.
Μια επική ρότα ή μια, άκρως, πετυχημένη σεζόν, στη διάρκεια της οποίας οι «ρούκηδες» του
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του planetface.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.